Mechanické zabezpečení Construct

U nás velmi dobře známý výrobce mechanického zamykání řadicí páky v poloze P (u automatických převodovek) nebo R (zpětný chod u manuální převodovky). Který kromě toho nabízí i řadu dalších řešení mechanického zabezpečení vozu a garážových vrat. Je v první linii při zabezpečení vozu.

Elektronické zabezpečení a dohledávání

Pokud chcete, aby váš vůz byl aktivně chráněn proti krádeži či vniknutí do interiéru. Nabízíme pro vás několik stupňů elektronického zabezpečení.

Immobilizéry

První stupeň aktivního dodatečného zabezepečení

6700kč - 7500kč

Výrobce : Keetec, Pandora

Slouží k elektronické blokaci startu motoru, pokud není přítomen autorizační přívěšek nebo není provedena odblokovací procedura. Zabezepčení bez signalizace narušení.

Alarmy

Druhý stupeň aktivního dodatečného zabezepečení

Jednocestný alarm

4000kč - 13500kč

Výrobce : Keetec, Pandora

Nejjednodušší alarm, který bežně disponuje nárazovým nebo interiérovým čidlem pro vyšší stupeň ochrany interiéru. Tyto alarmy běžně střeží uzavřené dveře, kapotu a doplňkově náraz do vozu nebo rozbití okna a pohyb ve voze. Dále disponují zvukovou (doplňková siréna) a optickou (výstražná světla) signalizaci naruření.

Dvocestný alarm

13500kč - 18500kč

Výrobce : Pandora

Kromě funkcí jednocestného alarmu nabízí v základu střežení nárazu a náklonu. Signalizace je stejná jako u předchozího a navíc nabízí informaci o poplachu na ovladači je-li v dosahu alarmu. U některých modelů těcho alarmů je již možný dálkový start vozu.

GSM/GPS alarm

21400kč - 35500kč

Výrobce : Pandora

Jedná se o kombinaci 1., 2. a 3.stupňe zabezpečení. Nabízí komunikaci přes mobilní telefon a v dnešní době je v těchto alarmech GPS modul pro určení polohy. S těmito alarmy není limitačí odstup ovladače od zařízení a proto můžete sledovat stav vozu nebo nastartovat na dálnu a v případě potřeby je možné dohledat vozidlo pomocí GPS polohy.

Dohledávání

Třetí stupeň aktivního dodatečného zabezepečení

PatriotEU

4000kč - 13500kč

Výrobce : FB company

Nejjednodušší systém pro dohledávání. Přes aplikaci v telefonu můžete dohledat cokoliv v čem je toto zařízení namontovéno.

Cobra Connex

13500kč - 18500kč

Výrobce : FB company

Vyhledávací systém odcizených vozidel Connex využívá nejnovější GPS a GSM technologie. Nepřetržitá kontrola vozidla je zajištěna pultem bezpečnostní služby Securitas. Aktivní dohledání odcizeného vozidla v zahraničí je možné ve všech evropských zemích vč. Ruska.

Sherlog

14520kč - 39930kč

Výrobce : Sherlog SE

Dohledávací systém využívající vlastní síť, NON-STOP operační centrum, vlastní vyhledávací jednotky. Po vyvolání poplachu jste informováni o narušení a pokud nepotvrdíte falešný poplach vyráží vyhledávací jednotky a ve spolupráci s PČR vozidlo najdou a zadží.