Značky

Becker revo.1

Kategorie: Navigace

Navigace Becker revo.1 je inovativním řešením na poli GPS navigací do auta. Modulární konstrukce je na trhu unikátní tím, že byl displej oddělen od modulu s elektronikou v podobě ModuClick aktivní kolébky. Tato konstrukce slouží jako základ pro inovativní funkci ProActive Auto Start. Tato funkce zapne zařízení samostatně a vypočítá očekávanou cestu včetně zahrnutí aktuálních informací o dopravní situaci. To se může dít ještě předtím, než vstoupíte do vašeho vozidla. Becker ModuClick technologie umožňuje dokonalou integraci navigačního přístroje do vozidla. Promyšlené koncepty ovládání minimalizují rozptýlení od dopravní situace a vy se tak můžete soustředit na to, co je důležité, tj. na řízení auta.

Inovativní konstrukce a rychlé použití

Becker ModuClick aktivní kolébka může vždy zůstat v autě spolu se všemi napojenými konektory například pro vaši zadní kameru (video-in) nebo audio systém (audio-out). To umožňuje dokonalou integraci do vozidla. Nic není potřeba složitě znovu zapojovat, všechny kabely jsou natrvalo zapojeny do kolébky. Zacvaknete navigaci a využijete funkci hlasového ovládání OneShot Speech Dialogue System, kdy stačí zadat cíl cesty pouhým vyslovením adresy, a to samozřejmě i česky.

Chytré funkce

Inteligentní pomocník Becker SituationScan stále sleduje průběh vaší jízdy a navrhuje případné objížďky či automaticky vyhledá parkoviště. Vestavěný Detour Assistant sleduje průběh jízdy, reaguje na neočekávaná zpomalení či odbočení a umožní vyhnout se zpoždění stisknutím jednoho tlačítka. Navigaci nechybí funkce jako např. podrobné plánování trasy, výpočet alternativních tras, upozorňování na překročení povolené rychlosti, příjem dopravních informací, řazení do jízdních pruhů a zobrazování dálničních sjezdů, 3D terén a 3D budovy, optimalizace trasy v závislosti na denní době, upozorňování na radary, výpočet ekonomické trasy, možnost zablokovat vybrané silnice a ulice nebo vyhledávání popisných a orientačních čísel i v malých vesnicích.

Doživotní aktualizace map

Mapy 44 evropských států jsou předinstalované přímo v navigaci a současně s nákupem přístroje získáte možnost bezplatné doživotní aktualizace Během jízdy se tak vyhnete nepříjemnostem jako např. změny dopravního značení či dlouhodobé uzávěry při opravách silnic. K aktivaci doživotních aktualizací map je třeba přístroj zaregistrovat pomocí programu Becker Content Manager do 30 dní od jeho prvního použití. Nové mapy vycházejí 3x ročně.

Klíčové vlastnosti

Navigace Becker revo.1 je vybavena skleněným kapacitním dotykovým 5“ displejem s rozlišením 480 x 272 bodů s kvalitním zobrazením a výbornou čitelností. Pro lokalizaci polohy využívá přesný a osvědčený GPS chipset SirFStar 4e. Vnitřní paměť flash má kapacitu 4 GB, kterou je možné rozšířit pomocí paměťových karet microSD (až 32 GB, Class 6). Propojení s počítačem lze realizovat díky rozhraní microUSB a k dispozici jsou také video-in a audio-out konektory. Připojení handsfree sady lze realizovat bezdrátově s technologií Bluetooth. Součástí je mapa 44 evropských států s velmi bohatými detaily a možností doživotní aktualizace. Ovládání přístroje je samozřejmě v češtině. Rozměry přístroje jsou 131 x 92 x 7 mm (panel) a 65 x 81 x 18 mm (Navigační jednotka ModuClick).

Příloha

Zeptat se na tento produkt