Značky

Becker Transit 50

Kategorie: Navigace

Navigace Becker Transit 50 je ideálním společníkem každého profesionálního řidiče. Aktivní podporou Becker EasyClick technologie umožňuje dokonalou integraci navigačního přístroje do vozidla. Je vybavena velkým množstvím unikátních funkcí, pohodlným ovládáním díky velkému dotykovému displeji, unikátním hlasovým ovládáním OneShot a širokou možností nastavení. Promyšlené koncepty ovládání minimalizují rozptýlení od dopravní situace a vy se tak můžete soustředit na to, co je důležité, řídit auto.

Rychlé použití

Navigace je vybavena aktivním držákem Becker EasyClick - navigaci tak stačí pouze zacvaknout a vyrazit na cestu. Nic není potřeba složitě zapojovat, všechny kabely jsou zapojeny do držáku. Zacvakněte navigaci a využijte funkci hlasového ovládání OneShot Speech Dialogue System, kdy stačí zadat cíl cesty pouhým vyslovením adresy samozřejmě i česky.

Navržena pro nákladní vozy, autobusy a karavany

Becker Transit 50 je plnohodnotnou navigací pro nákladní vozy, karavany nebo autobusy. Při výpočtu trasy je brán ohled na zadané parametry vozidla jako jsou např. hmotnost, délka, výška, šířka, počet náprav a typ nákladu.

Chytré funkce

Inteligentní pomocník Becker SituationScan stále sleduje průběh vaší jízdy a navrhuje případné objížďky či automaticky vyhledá parkoviště. Vestavěný Detour Assistant sleduje průběh jízdy, reaguje na neočekávaná zpomalení či odbočení a umožní vyhnout se zpoždění stisknutím jednoho tlačítka. Navigaci nechybí funkce jako jsou např. podrobné plánování trasy, výpočet alternativních tras, upozorňování na překročení povolené rychlosti, příjem dopravních informací, řazení do jízdních pruhů a zobrazování dálničních sjezdů, zobrazení 3D terénu a 3D budov, optimalizace trasy v závislosti na denní době, upozorňování na radary, výpočet ekonomické trasy, možnost zablokovat vybrané silnice a ulice nebo vyhledávání popisných a orientačních čísel i v malých vesnicích.

Aktualizace map

Mapy 44 evropských států jsou předinstalované přímo v navigaci a současně s nákupem přístroje získáte možnost bezplatného stažení jedné aktualizace mapy do 30-ti dnů od prvního použití. V této lhůtě si také můžete zakoupit aktualizaci map na dva roky za zvýhodněnou cenu 59 EUR.

Klíčové vlastnosti

Navigace Becker Transit 50 je vybavena dotykovým 5“ displejem s rozlišením 480 x 272 bodů s kvalitním zobrazením s výbornou čitelností. Pro lokalizaci polohy využívá přesný a osvědčený GPS chipset SIRF Star III GSC3TWV. Vnitřní paměť flash má kapacitu 4 GB, kterou je možné rozšířit pomocí paměťových karet microSD (až 32 GB, Class 6). Propojení s počítačem lze realizovat díky rozhraní microUSB a nechybí ani technologie Bluetooth pro připojení bezdrátové handsfree sady. Součástí je mapa 44 evropských států s velmi bohatými detaily a možností zakoupení aktualizace na 2 roky aktualizace. Ovládání přístroje je samozřejmě v češtině. Rozměry přístroje jsou 140 x 90 x 17 mm.

Příloha

Zeptat se na tento produkt