Značky

Zeder

Speciální trezorový zámek

TREZOROVÝ ZÁMEK BYL NAVRŽEN TAK, ABY DO NĚJ KROMĚ ORIGINÁLNÍHO KLÍČE NEBYLO MOŽNÉ ZASUNOUT ŽÁDNÝ JINÝ PŘEDMĚT, ANI POUŽÍT SPECIÁLNÍ NÁŘADÍ PRO VLOUPÁNÍ.


Originální konstrukce zámku ZederLock a omezený přístup k zařízení namontovanému uvnitř automobilu zcela zabraňuje pokusům o překonání tohoto systému a odcizení vozidla. Zámek je odlišný od všech doposud standardně používaných zámků a klíčů – ověřeno státním Strojírenským zkušebním ústavu Brno.

Zámek se zabudovanou cylindrickou vložkou tvoří jeden celek a je ovládán dutým klíčem s pěti zahloubeními, rozličné rozmístěními po jeho obvodu. Střed zámkové štěrbiny je vyplněn ocelovou tyčkou, na kterou se klíč nasouvá. K výrobku jsou přiložený 2 klíče.

Jedinečné konstrukční řešení klíče znemožňuje jejich kopírování.

 

Výhody:

Trezorový zámek na sloupku řízení - žádný odcizený vůz

Jediné zabezpečení vozidel, které na 100% ochrání vaše auto před odcizením.

 

Nepřístupnost systému

Systém Zeder je umístěn přímo na sloupku řízení, což je pro zloděje nejhůře přístupné místo.

 

Znemožňuje krádež odtlačením

Na rozdíl od zámku převodovky blokuje celý mechanismus řízení, a tím znemožňuje krádež odtlačením nebo odtažením vozidla.

 

Jednorázová investice

Pořízení zabezpečovacího systému Zederlock je jednorázovou investicí, bez dalších poplatků, kterou vyřešíte zabezpečení vozidla jednou pro vždy.

 

Tradice 10 let na trhu

Zederlock má po celém světě více než 1 000 000 spokojených zákazníků.

 

Zabezpečení aut uznané pojišťovnami

Pojišťovny v české republice uznávají systém Zederlock - nejúčinnější mechanické zabezpečení vozidel vhodné pro fyzické i právnické osoby.

 

zdroj: www.zeder.cz